Je moderní daňová a účetní kancelář s mnohaletými zkušenostmi nabízející komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství. Služby poskytuje širokému spektru zákazníků, od živnostníků až po malé a střední firmy z celé ČR.

O nás

Vítejte v EFDK!

Jak to celé začalo?

Dobré kamarádky i kolegyně Eva a Radka přišly se skvělým nápadem nabízet své služby prostřednictvím virtuální osobní Asistentky24. Oslovily potenciální klienty, pronajaly si kancelář a práce mohla začít. Jak šel čas, tak spokojených klientů přibývalo, a proto přišlo rozhodnutí rozšířit své portfolio o účetní, mzdové a daňové poradenství. A tak vznikla firma EFDK.

Naše sídlo je v Praze s provozovnou v Uherském Hradišti. V budoucnu plánujeme otevřít další pobočku v Brně. Díky digitální době s klienty spolupracujeme převážně na dálku. Můžete s námi komunikovat, jak osobně, tak přes telefon, WhatsApp, Skype, Google, Zoom nebo skrz cokoliv jiného, co vám vyhovuje.

 

Proč si vybrat právě nás?

 

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Budujeme dobré dlouhodobé vztahy, založené na důvěře. Naší prioritou je zajistit našim klientům maximální spokojenost. Naši klienti jsou z celé České republiky, a to především z Ostravy, Prahy i Zlínského kraje.

Máme servery, zabezpečené připojení a umíme zpřístupnit program Pohoda vzdáleně pro naše klienty. K dispozici je vám i IT specialista, který řeší veškeré problémy. Ovládáme práci v programech Pamica, Helios, QI a Pohoda (mPohoda).

 

Náš tým:

Ing. Eva Fischerová ( jednatelka, daňová poradkyně a auditorka )

Eva Fischerová

Moje seznámení s účetnictvím proběhlo už na střední škole na Obchodní akademii v Uherském Hradišti. Logika podvojného účetnictví mě naprosto dostala na první okamžik a má vášeň byla na světě! Od té doby se účetnictví stalo nedílnou součástí mého života. Po maturitě jsem absolvovala VŠE se specializací na finance a účetnictví, složila profesní zkoušky daňového poradce a auditora. Poté bylo založení společnosti EFDK dalším jasným krokem.

Ing. Radka Machalová ( jednatelka )

Radka Machalová

Rodiče hned po revoluci začali podnikat a já se už od ZŠ pohybovala ve světě obchodu, účetnictví a daní. To směřovalo mou cestu na střední obchodní školu a dál na Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné, se specializací na podnikovou ekonomiku. Účetnictví jsem se věnovala již při studiu na vysoké škole, kdy jsem vypomáhala rodičům ve firmě a zúročila tak své teoretické zkušenosti v praxi. Oboru jsem zůstala věrná až doposud a neustále mě baví své zkušenosti a znalosti rozvíjet a zdokonalovat. 

Ing. Květa Dřenzlová

Ing. Květa Dřenzlová

daňová poradkyně

e-mail: drenzlova@efdk.cz

Věra Andrýsková, BA hons

Věra Andrýsková, BA Hons.

účetní, mzdová účetní

e-mail: andryskova@efdk.cz

Lenka Jakšíková, DiS.

Lenka Jakšíková, DiS.

účetní

e-mail: jaksikova@efdk.cz

Miroslava Šustková

Miroslava Šustková

Účetní, mzdová účetní

e-mail: sustkova@efdk.cz

Bc. Barbora Travencová

Bc. Barbora Travencová

Účetní

e-mail: travencova@efdk.cz

Bc. Ingrid Davidová

Bc. Ingrid Davidová

účetní

e-mail: davidova@efdk.cz

Jak to funguje?

Kontaktujte nás a my vám vytvoříme nabídku na míru přímo pro vás nebo vaši firmu. Každý klient má svou vlastní účetní nebo osobní asistentku. Zastupitelnost v případě nemoci nebo dovolené je automaticky zajištěná.

Máme servery, zabezpečené připojení a umíme zpřístupnit Pohodu vzdáleně pro naše klienty. 

mPohoda

Logo mPohoda

S touto mobilní aplikací můžete snadno vystavovat doklady, které rovnou sdílíte online se svou účetní. Skvěle se hodí jako mobilní pokladna se kterou můžete také evidovat tržby. Má jednoduché intuitivní ovládání, je vhodná pro malé firmy a živnostníky.


Stormware Pohoda

Logo Pohoda

POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.

Jak už říká sám název – je to účetní software, se kterým je účetnictví opravdu pohoda :)

 

 

 

Kontaktní formulář

 

Novinky

 
Zavřít
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím